• ADRESA
    Holandská 467
    533 01 Pardubice

  • ZAVOLEJTE NÁM
    +(420) 466 052 211-212
    info@hakvelkoobchod.cz

Profil společnosti

Kdo jsme

HAK velkoobchod již více jak dvacet pět let patří k nejvýznamnějším dodavatelům materiálu pro výstavbu, údržbu a servis inženýrských sítí a komunikací.

Naše společnost má kořeny v roce 1993, kdy jsme vznikli jako sdružení fyzických osob Habich a Kapuscinská, se zaměřením na velkoobchodní činnost s vodárenským materiálem.

V listopadu roku 1996 se společnost transformovala na společnost HAK Pardubice s.r.o. a svoji činnost postupně rozšířila o výrobu produktů z polypropylénu.

V polovině roku 2005 došlo k transformaci společnosti na dvě části. HAK velkoobchod pokračovala jako nástupnická organizace, která se nadále specializuje na dodávky materiálu pro vodovody, kanalizace a komunikace.

Pečlivě si vybíráme své dodavatele, a proto již více jak dvacet pět let můžeme našim zákazníkům poskytovat zboží ve vysoké kvalitě se zabezpečením maximálního možného servisu.

Dbáme na kvalitu a vzdělávání všech našich spolupracovníků. Předprodejní i prodejní servis je na takové úrovni, že naše zákazníky neruší, ale vyžadují ho.

Typický klient naší společnosti je stavební firma (bez ohledu na velikost), která vyžaduje stabilního a korektního partnera k realizaci svých projektů.

Od samého vzniku klademe důraz na zákazníka, jelikož jsme si plně vědomi, že právě spokojený zákazník je klíčový prvek v našem podnikání.

Dnes umíme svým servisem obsáhnout celou Českou republiku. Sídlo společnosti se nachází v Pardubicích – Černé za Bory.

Pamětní list

Pamětní list

Dodavatelé