• ADRESA
    Holandská 467
    533 01 Pardubice

  • ZAVOLEJTE NÁM
    +(420) 466 052 211-212
    info@hakvelkoobchod.cz

Služby

Od vzniku společnosti v roce 1993 jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností z oboru, které maximálně využíváme jak při tvorbě nabídek, tak zejména v poradenství s našimi zákazníky při výběru sortimentu a hledání nejoptimálnějšího řešení jejich požadavků.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a jeho spokojenost je naší prioritou. Našimi zákazníky jsou nejen stavební firmy bez ohledu na velikost, ale také obce a města s jimi zřizovanými organizacemi, drobní živnostníci, fyzické osoby, domácí kutilové a budeme velmi rádi, když mezi ně budeme moci zařadit i Vás.

Dopravu na místo stavby zajišťujeme od pondělí do pátku po celé České republice prostřednictvím vlastního nákladního či dodávkového automobilu, ale i pomocí specializovaných dopravců či dopravou přímo od výrobců/dodavatelů materiálů.

Spolupracovat s námi se vyplatí

- zpracujeme a zašleme cenovou nabídku dle Vámi zaslané poptávky v předem dohodnutém časovém termínu

- profesionální poradenství - jsme schopni Vám nabídnout a zajistit optimální řešení hned v několika variantách

- zajistíme nejen exkurze ve výrobních závodech, ale také proškolení Vašich lidí a technický servis s konzultacemi přímo na stavbách

- dodáme kompletní sortiment stavebních materiálů inženýrských sítí a vybraných materiálů pro stavbu komunikací

- zajistíme kompletní dodávky dle Vašich požadavků a to včetně dopravy na stavbu nebo kamkoli jinam

 

Už neztrácejte čas hledáním specializovaných prodejců, my Vám navrhneme kompletní řešení.

 

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a připravíme Vám cenovou nabídku na míru tak, aby vyhovovala právě Vašim požadavkům a byla pro Vás konkurenceschopná.

 

Dodavatelé