O krok zpět

O společnosti HAK velkoobchod s. r. o.

Nabízíme komplexní systémy pro vodovody a kanalizace. Neprodáváme jen výrobky, ale i řešení.

Firma HAK vznikla v lednu 1993 jako sdružení fyzických osob Habich a Kapuscinská se zaměřením na velkoobchod s vodárenským materiálem. V listopadu roku 1996 se společnost transformovala na HAK Pardubice s. r. o. a svoji činnost postupně rozšířila o výrobu z polypropylénu.

V polovině roku 2005 došlo k rozdělení společnosti na dvě části. Ryze česká společnost HAK velkoobchod se specializuje na dodávky materiálu pro vodovody a kanalizace a na jejich výstavbu, rekonstrukci i opravy. Společnost dodává materiál stavebním firmám ale i konečným odběratelům. Pro běžné odběry jsou stálým zákazníkum poskytovány různé druhy slev dle kupních smluv. Na akce většího rozsahu jsou zpracovávané specifické cenové nabídky.

HAK velkoobchod s. r. o. IČ: 274 91 226 DIČ: CZ 274 91 226 zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, pobočka Pardubice v odd. C vl. 22142 dne 1. 3. 2006 jako nástupnická společnost HAK Pardubice s. r. o. na základě rozdělení.

Odborný a zkušený personál na základě technických požadavků kompletuje a realizuje dodávky materiálu dle dohodnutého harmonogramu. Společnost zajištuje po dohodě i rozvoz materiálu. Splatnosti faktur jsou po dohodě se zákazníkem s přihlédnutím na rozsah a druh zakázky.

Nově jsme se zapojili do projektu "Návrat do práce v Pardubickém kraji": 

HAK velkoobchod s.r.o. zaměstnává jednoho pracovníka na dotovaném pracovním místě v rámci regionálního individuálního projektu Návrat do práce v Pardubickém kraji, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Z a státního rozpočtu České republiky.

http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pak/projekty_esf/projekty_v_realizaci/regionalni_individualni_projekty/navrat_do_prace_v_pardubickem_kraji 

   

Soubory ke stažení

 
tel.: +420 466 052 211
e-mail: info@hakvelkoobchod.cz
Detailní kontakty
 
 
 
 
Copyright © 2013 HAK velkoobchod s. r. o.
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2