O krok zpět

Poklopy kruhové

 
88
Název Poklopy kruhové
VelikostD400, C250, B125, A15
Materiállitina/beton
RozměryDN 600
 

Popis produktu

KANALIZAČNÍ ŠACHTOVÉ POKLOPY:

Kanalizační šachtové poklopy dle ČSN EN124 se vstupním průměrem 600 mm.

Poklopy jsou dodávány v různých provedeních:

Kanalizační poklopy třídy A15 a A50 dle stavebních předpisů ČSN EN124 se používají pro zakrytí vstupních šachet kanalizací v zatravněných, polních a provozních plochách, které mohou být zatěžovány výhradně chodci a cyklisty.

Poklopy třídy B125 dle stavebních předpisů ČSN EN124 se používají pro zakrytí vstupních šachet kanalizací v chodnících, pěších zónách, kde může dojít k občasnému najetí automobilu a parkovištích pro osobní automobily.

Šachtové kanalizační poklopy třídy C250 jsou určeny pro aplikace na krajnicích zasahujících do komunikací maximálně 0,5m.

Kanalizační poklopy třídy D400 jsou určeny pro vozovky pozemních komunikací a parkovací plochy přístupné pro všechny druhy silničních vozidel. Víka jsou v rámu jištěna vlastní hmotností, minimální hmotnost víka poklopu je 82 kg, což při světlém rozměru 600 mm odpovídá plošné hmotnosti 275 kg/m2.

Šachtové kanalizační poklopy třídy E600 a F900 jsou určeny pro aplikace vystavené vysokému zatížení kol, např. zařízení v docích, provozní letištní plochy, apod.

Šachtové poklopy pro odlučovače ropných látek mají speciální úpravu na dosedací ploše mezi rámem a víkem.

Vodotěsné poklopy pro tlak 50 kPa (0,5 bar) a poklopy plynotěsné pro běžný provoz kanalizace. Použití tam, kde je potřeba zamezit vstupu povrchových vod do kanalizace nebo výstupu splaškových vod z kanalizace. Zamezení úniku nepříjemného zápachu z kanalizace. Těsnost šachtového poklopu zajišťuje těsnění z EPDM odolné proti olejům, solím a rozmrazovacím látkám, které je stlačováno mezi víko a rám nerezovými šrouby.

 

Soubory ke stažení

 
 
 
 
Copyright © 2013 HAK velkoobchod s. r. o.
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2