O krok zpět

Profil společnosti

Kdo jsme

HAK velkoobchod již více jak dvacet let patří k nejvýznamnějším dodavatelům materiálu pro výstavbu, údržbu a servis inženýrských sítí.

Naše společnost má kořeny v roce 1993, kdy jsme vznikli jako sdružení fyzických osob Habich a Kapuscinská, se zaměřením na velkoobchod s vodárenským materiálem.

V listopadu roku 1996 se společnost transformovala na společnost HAK Pardubice s. r. o. a svoji činnost postupně rozšířila o výrobu z polypropylénu.

V polovině roku 2005 došlo k transformaci společnosti na dvě části. HAK velkoobchod pokračovala jako nástupnická organizace, která se i nadále specializuje na dodávky materiálu pro vodovody a kanalizace a na jejich výstavbu, rekonstrukci i opravy.

Pečlivě si vybíráme své dodavatele, a proto již více jak dvacet let můžeme našim zákazníkům poskytovat zboží ve vysoké kvalitě, s maximálním možným servisem.

Pečlivě dbáme na kvalitu a vzdělávání všech našich spolupracovníků. Předprodejní i prodejní servis je na takové úrovni, že naše zákazníky neruší, ale vyžadují ho.

Typický klient naší společnosti je stavební firma (bez ohledu na velikost), která vyžaduje stabilního a korektního partnera k realizaci svých projektů.

Od samého vzniku klademe důraz na zákazníka, jelikož jsme si plně vědomi, že právě spokojený zákazník je klíčový prvek v našem podnikání.

Dnes umíme svým servisem obsáhnout celou Českou republiku. Sídlo se nachází v Pardubicích.

Spolupracovat s námi se vyplatí

Naše společnost je Vám schopna dodat kompletní sortiment všech stavebních materiálů sortimentu inženýrských sítí.

Umíme zabezpečit kompletní dodávky dle Vašich požadavků a to včetně dopravy na stavbu nebo kamkoli jinam.

Už neztrácejte čas hledáním specializovaných prodejců, my Vám navrhneme kompletní řešení.

Z naší strany můžete očekávat profesionální poradenství. Jsme schopni Vám nabídnout a zajistit optimální řešení hned v několika variantách.

Díky tomu, že udržujeme nadstandartní vztahy s výrobci a dodavateli, umíme Vám zajistit nejen exkurze ve výrobních závodech, ale také proškolení Vašich lidí a zajištění technického servisu s konzultacemi přímo na stavbách.

Vaše poptávky Vám zpracujeme ve formě cenové nabídky, kterou Vám zašleme v předem dohodnutém časovém termínu. Poptávky přijímáme telefonicky, faxem, mailem nebo nás osobně můžete navštívit (viz kontakty).

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a připravíme Vám cenovou nabídku na míru tak, aby vyhovovala právě Vašim požadavkům a byla pro Vás konkurenceschopná.

Pamětní list

Pamětní list

   

Soubory ke stažení

 
tel.: +420 466 052 211
e-mail: info@hakvelkoobchod.cz
Detailní kontakty
 
 
 
 
Copyright © 2013 HAK velkoobchod s. r. o.
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2